Программа передач

ПРОГРАММА с 28.11.22 по 04.12.22
_____________________________________________________________

28 ноября, понедельник

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
07.15 Жаңалықтар
07.20 «Подкасты»
08.00 — 09.00 ПРОФИЛАКТИКА
09.00 Реалити-шоу «Три Товарища»
11.50 Новости
12.00 Реалити-шоу «Зеленая волна»
13.50 Жаңалықтар
14.00 Т/с
15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
15.50 Новости
16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
17.50 Жаңалықтар
18.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке
19.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
20.00 Т/с
21.00 Т/с
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 «Подкасты»
00.20 Реалити-шоу «Три Товарища»
01.50 Реалити-шоу «Зеленая волна»
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
05.15 Шынайы шоу «Сәтті күн»

29 ноября, вторник

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
07.15 Жаңалықтар
07.20 «Подкасты»
09.00 Реалити-шоу «Три Товарища»
11.50 Новости
12.00 Реалити-шоу «Зеленая волна»
13.50 Жаңалықтар
14.00 Т/с
15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
15.50 Новости
16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
17.50 Жаңалықтар
18.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке
19.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
20.00 Т/с
21.00 Т/с
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 «Подкасты»
00.20 Реалити-шоу «Три Товарища»
01.50 Реалити-шоу «Зеленая волна»
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
05.15 Шынайы шоу «Сәтті күн»

30 ноября, среда

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
07.15 Жаңалықтар
07.20 «Подкасты»
09.00 Реалити-шоу «Три Товарища»
11.50 Новости
12.00 Реалити-шоу «Зеленая волна»
13.50 Жаңалықтар
14.00 Т/с
15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
15.50 Новости
16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
17.50 Жаңалықтар
18.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке
19.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
20.00 Т/с
21.00 Т/с
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 «Подкасты»
00.20 Реалити-шоу «Три Товарища»
01.50 Реалити-шоу «Зеленая волна»
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
05.15 Шынайы шоу «Сәтті күн»

1 декабря, четверг

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
07.15 Жаңалықтар
07.20 «Подкасты»
09.00 Реалити-шоу «Три Товарища»
11.50 Новости
12.00 Реалити-шоу «Твое Кино»
13.50 Жаңалықтар
14.00 Т/с
15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
15.50 Новости
16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
17.50 Жаңалықтар
18.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке
19.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
20.00 Т/с
21.00 Т/с
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 «Подкасты»
00.20 Реалити-шоу «Три Товарища»
01.50 Реалити-шоу «Зеленая волна»
02.25 «Подкасты»
02.45 Ночной музыкальный канал
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
05.15 Шынайы шоу «Сәтті күн»

2 декабря, пятница

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
07.15 Жаңалықтар
07.20 «Подкасты»
09.00 Реалити-шоу «Три Товарища»
11.50 Новости
12.00 Реалити-шоу «Зеленая волна»
13.50 Жаңалықтар
14.00 «МyasSAGAn»
14.25 «Қазақ даласының құпиялары». Д/Ф
15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
15.50 Новости
16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
17.50 Жаңалықтар
18.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке
19.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
20.00 «Қазақ даласының құпиялары». Д/Ф
20.40 «ОБЗОР МИРОВЫХ НОВОСТЕЙ»
21.00 «Еленген есім»
22.00 «МyasSAGAn»
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 «Подкасты»
00.20 Реалити-шоу «Три Товарища»
01.50 Реалити-шоу «Зеленая волна»
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
05.15 Шынайы шоу «Сәтті күн»

3 декабря, суббота

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
08.30 «Зерде»
09.00 «Он саусақ»
09.10 «Ғажайыпстанға саяхат»
09.25 «Бала телі бал»
09.50 «Кибермен»
10.00 «QOSALQA». Музыкалық бағдарлама
10.45 Реалити-шоу «Зеленая волна»
12.00 «Подкасты»
12.30 «МyasSAGAn»
13.00 Т/с
15.00 «Еленген есім»
16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
19.50 «МyasSAGAn»
20.00 Т/с
22.00 «Подкасты»
22.30 «Своими руками»
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 Реалити-шоу «Твое Кино»
00.30 Реалити-шоу «Три Товарища»
02.00 Реалити-шоу «Зеленая волна»
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

4 декабря, воскресенье

06.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
08.30 «Зерде»
09.00 «Он саусақ»
09.10 «Ғажайыпстанға саяхат»
09.25 «Бала телі бал»
09.50 «Кибермен»
10.00 «QOSALQA». Музыкалық бағдарлама
10.45 Реалити-шоу «Зеленая волна»
12.00 «Подкасты»
12.30 «МyasSAGAn»
13.00 Т/с
15.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»
19.50 «МyasSAGAn»
20.00 Т/с
21.00 «МyasSAGAn»
22.00 «Подкасты»
22.30 «Своими руками»
23.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»
00.00 Реалити-шоу «Три Товарища»
01.30 «Подкасты»
01.45 Реалити-шоу «Зеленая волна»
03.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»